Послуги
Услуги

Digital агентство

Останні новини
Samsung презентувала складаний смартфон Galaxy Flip 4 Samsung презентувала складаний смартфон Galaxy Flip 4

15.08.22 00:58
Компанія Samsung на заході Galaxy Unpacked презентувала складаний смартфон Galaxy Flip 4. Читать полностью
Coca-Cola відмовляється від зелених пляшок Sprite заради екології Coca-Cola відмовляється від зелених пляшок Sprite заради екології

01.08.22 09:57
Компанія Coca-Cola заявила, що з 1 серпня Sprite почнуть розливати виключно у прозорі ПЕТ-пляшки. Читать полностью
Volkswagen презентував перший прототип літального таксі Volkswagen презентував перший прототип літального таксі

25.07.22 19:57
"Літальне таксі" Volkswagen V.MO розробляють у китайському підрозділі концерну. Читать полностью
У Instagram офіційно запустили платні підписки У Instagram офіційно запустили платні підписки

18.07.22 10:18
У Instagram офіційно запустили платні підписки. Про це повідомив голова соцмережі Адам Моссері. Читать полностью
Новий проект від Carlsberg Sweden цілком може перетворити жарт на реальність. Новий проект від Carlsberg Sweden цілком може перетворити жарт на реальність.

11.07.22 23:15
Бар, затоплений біля міста Смеген на західному узбережжі Швеції, Читать полностью
РусскийУкраїнська

Ми раді вітати Вас на сайті

рекламного агентства повного циклу MAXMEDIA GROUP

Рекламне агентство повного циклу ТОВ MAXMEDIA GROUP пропонує широку гамму послуг у сфері реклами та просуванні продукції Вашої компанії, починаючи від створення унікального корпоративного стилю, розробки рекламної кампанії та подальшого просування продукту на ринок, закінчуючи розміщенням в ЗМІ (зовнішня реклама, ТБ, радіо, Інтернет, преса, тощо).

Рекламне агентство MAXMEDIA GROUP враховує у своїй роботі всі напрямки ефективного маркетингу та креативу.

З повним переліком послуг рекламного агентства MAXMEDIA GROUP Ви можете ознайомитися в меню: «послуги» (ліве меню), в «головному меню» - на сторінці MAXMEDIA GROUP або зателефонувавши нам за номерами, вказаними на сторінці: «контакти».

Отже, Ви вирішили відкрити власний бізнес та провести рекламну кампанію. Ми запропонуємо Вам найбільш доцільне з точки зору маркетингу рішення, яке стане максимально ефективним у просуванні Вашої компанії на ринку та  відповідатиме принципам індивідуального підходу, високої оперативності та прийнятних цін. Висока якість послуг рекламного агентства повного циклу MAXMEDIA GROUP забезпечується злагодженою роботою команди досвідчених фахівців в області реклами, маркетингу, рекламного та корпоративного дизайну, поліграфії.

Рекламне агентство MAXMEDIA GROUP ставить перед своїм колективом завдання забезпечити клієнту всі необхідні послуги в сфері реклами, маркетингу та просування. Завдяки такому підходу, виключається необхідність пошуку будь-яких додаткових послуг. Це забезпечує максимальну цілісність втілення всієї ідеї Вашої рекламної кампанії. Крім того, ми пропонуємо своїм клієнтам найбільш доступні ціни на такі види послуг, як розробка рекламної кампанії, послуги дизайну, поліграфія, друк, маркетинг та просування.

Якщо бюджет Вашого бізнесу або Вашої  рекламної кампанії визначений, але справа ніяк не бажає зрушуватися з мертвої точки, а Ви вже втомилися від нульової ефективності «кустарної» реклами - це є недвозначним сигналом, що потрібно звернутися до фахівців. Команда професійних маркетологів та рекламістів створить необхідні умови для успішного старту і подальшого просування Вашої рекламної кампанії в обраному Вами сегменті ринку. Шлях від ідеї до її втілення складається з безлічі дрібних кроків, кожен з яких, тим не менш, є абсолютно необхідним. Якщо Ваша бізнес-ідея передбачає комплекс з декількох послуг, Ви, безумовно, оціните переваги креативного агентства MAXMEDIA GROUP, яке надає широкий спектр послуг, спрямованих на ефективну рекламу і просування продуктів Вашої компанії і всього Вашого бізнесу в цілому. Адже це не що інше, як прискорення процесу при збереженні високого рівня якості з одночасним здешевленням набору послуг.

Якщо Ви чітко знаєте свої цілі і шляхи їх досягнення, і Вас цікавлять тільки якісні послуги, в такому випадку процес ще більш прискорюється. Ми впевнені, що Вам буде вигідно співпрацювати з нами, і, звернувшись до нас, Ви особисто переконаєтесь у високій якості, оперативності та ефективності послуг нашого креативного агентства. Як професіонал, Ви завжди знайдете спільну мову з фахівцями рекламного агентства MAXMEDIA GROUP, які нададуть Вам сприяння у вирішенні будь-якої проблеми, що стосується розробки рекламної кампанії і просування Вашого бізнесу.

Які переваги ви отримуєте, співпрацюючи з рекламним агентством MAXMEDIA GROUP?

1. Розробка концепції та послідовності рекламної кампанії і подальше її втілення на практиці, аж до досягнення бажаного результату у визначені терміни.


  • Консультації наших маркетологів, що стосуються тем з оптимізації процесу входження в ринок  або організації рекламної кампанії, є абсолютно безкоштовними.
  • Завжди дешевше купувати набір продуктів або послуг у одного продавця, ніж купувати кожен окремий продукт у різних.
  • Ми беремо будь-яку роботу, на будь-якому її етапі і навіть виправляємо минулі недоробки інших рекламних агентств, з якими Вам, можливо, доводилося співпрацювати в минулому, і співпраця не принесла бажаних результатів.
  • Ціни на послуги рекламного агентства MAXMEDIA GROUP є одними з найнижчих на ринку даного виду послуг.
  • Рекламне агентство MAXMEDIA GROUP співпрацює з професіоналами, що мають значний досвід у справі маркетингу та реклами.
  • Ми також пропонуємо ефективне розміщення реклами на радіо, телебаченні та зовнішніх рекламних носіях.


2. Задоволений клієнт для нас - найкраща реклама.

Ми розуміємо і усвідомлюємо, що найбільше хороших і, як правило, постійних клієнтів приходить за рекомендацією інших клієнтів, і тому намагаємося завжди підвищувати якість наших послуг, задовольняючи всі потреби наших клієнтів. Великі компанії, які з нами працюють, цінують співпрацю з нами, бо вони професіонали і чітко знають, чого хочуть!

3. ГАРАНТІЇ!!! Рекламне агентство MAXMEDIA GROUP гарантує!!!! Якщо Ви десь знайдете ціни нижчі, ніж у нас, ми Вам повернемо різницю...

Наше завдання: об'єднати весь процес в одному місці (від розробки ідеї до просування та розміщення реклами), максимально зберігаючи цілісність всієї ідеї для оптимізації та економії клієнтом часу, а значить грошей!

За додатковою інформацією звертайтеся:

044 451-49-95

067 181-22-33

063 113-57-57


 

Залишити заявку

Ви можете заповнити форму заявки або написати на нашу електронну пошту: office@maxmedia.com.ua

Click on the image to change it

Реклама Печать Дизайн Разработка Промоушн Продакшн