Услуги
Услуги

Digital агентство

Последние новости:
Меморандум та Коаліція бізнес-спільнот за модернізацію України Меморандум та Коаліція бізнес-спільнот за модернізацію України

Неділя, 15 травня 2022, 00:00
Всеукраїнська рекламна коаліція приєдналась до підписання Меморандуму, який Читать полностью
IAB Україна публікує другий барометр стану цифрової індустрії під час війни IAB Україна публікує другий барометр стану цифрової індустрії під час війни

Неділя, 08 травня 2022, 00:00
Таке опитування буде проводитись раз на 4-6 тижнів для оперативного відслідковування динаміки вплив... Читать полностью
Автоматизація маркетингу AdBraze від IT-компанії OBRIO Автоматизація маркетингу AdBraze від IT-компанії OBRIO

Понеділок, 02 травня 2022, 00:00
Для підтримки українського бізнесу та спеціалістів, Читать полностью
Идеи для бизнеса в 2022 году Идеи для бизнеса в 2022 году

Понеділок, 25 квітня 2022, 10:59
В последние годы спрос на многие услуги вырос, Читать полностью
Starlink відкриє представництво в Україні Starlink відкриє представництво в Україні

Понеділок, 18 квітня 2022, 12:58
За словами міністра, нині в Україні працюють понад 10 тисяч станцій. Читать полностью
Новий бізнес-юніт – MEGOGO Outsourcing Новий бізнес-юніт – MEGOGO Outsourcing

Понеділок, 11 квітня 2022, 00:00
Медіасервіс MEGOGO оголосив про створення нового бізнес-юніту компанії – MEGOGO Outsourcing. Читать полностью
РусскийУкраїнська

14.01.2022р. на медіасервісі MEGOGO з’явилась аудіоверсія книжки «50 експрес-уроків української для дітей» від мовознавця Олександра Авраменка з героями дитячого телеканалу ПЛЮСПЛЮС, що входить до складу групи 1+1 media.

Виробництвом та адаптацією проєкту займалася команда MEGOGO Audio. Видання раніше з’явилося у видавництві #книголав. Озвучив книжку її автор – Олександр Авраменко – дослідник і популяризатор української мови та Заслужений працівник освіти України. До озвучування також долучилися персонажі книжки та улюбленці юних глядачів – герої телеканалу ПЛЮСПЛЮС: Квадрик, Трикутя та Кружко. Вони зазвучали голосами Анастасії Жарнікової-Зіновенко, Анни Соболєвої та Валерії Лисенко.

«Я написав багато навчальних книжок, але ця – особлива, адже в ній живуть мультиплікаційні герої: Квадрик, Трикутя та Кружко. Вони потраплятимуть у складні мовні ситуації, і тільки слухачі аудіопосібника зможуть допомогти їм із них вийти: заправити автомобіль, заварити каву чи вберегти від застуди. Упевнений, разом опановувати мову буде цікаво і весело. Та не менш важливим є аудіоформат книжки, адже дитина разом із батьками може вивчати українську на прогулянці, під час подорожі в авто або просто вдома. Вірю, що завдяки новому формату рівень знань та залученості тільки підвищуватиметься», — коментує Олександр Авраменко.

«Освітні аудіопродукти для дітей — один із пріоритетних форматів роботи команди MEGOGO Audio. Споживання такого контенту може доповнити як дозвілля, так і навчальний процес. Книжки Олександра Авраменка — абсолютні бестселери для вивчення української мови. Віримо, що зрозуміла подача матеріалу автором та тематичні діалоги улюблених героїв телеканалу ПЛЮСПЛЮС допоможуть урізноманітнити мовлення та уникнути найпоширеніших помилок в українській мові», – коментує Катерина Котвіцька, менеджерка MEGOGO Audio.

«Телеканал ПЛЮСПЛЮС має потужну соціальну місію та генерує проєкти, націлені на розвиток та навчання малюків. Наші герої – Трикутя, Квадрик та Кружко – вже давно стали кращими друзями багатьох діток по всій Україні, тож такий інтерактив за їхньої участі точно підвищить інтерес до процесу навчання. Раді такому партнерству!», – коментує Іванна Найда, генеральна продюсерка нішевих телеканалів групи 1+1 media.  

Аудіокнига містить 9 нових уроків від Олександра Авраменка, яких не було в оригінальній версії. А отже, цікаво буде слухати й тим, хто вже знайомий із паперовою книжкою.

Послухати «50 експрес-уроків української мови» можна за усіма передплатами в розділі «Аудіо» через мобільний додаток MEGOGO, а також через CarPlay чи Android Auto.

За матеріалами прес-релізу

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Оставить заказ

Вы можете заполнить форму заявки либо написать нам на нашу электронную почту: office@maxmedia.com.ua

Реклама Печать Дизайн Разработка Промоушн Продакшн