Услуги
Услуги

Digital агентство

Последние новости:
Меморандум та Коаліція бізнес-спільнот за модернізацію України Меморандум та Коаліція бізнес-спільнот за модернізацію України

Неділя, 15 травня 2022, 00:00
Всеукраїнська рекламна коаліція приєдналась до підписання Меморандуму, який Читать полностью
IAB Україна публікує другий барометр стану цифрової індустрії під час війни IAB Україна публікує другий барометр стану цифрової індустрії під час війни

Неділя, 08 травня 2022, 00:00
Таке опитування буде проводитись раз на 4-6 тижнів для оперативного відслідковування динаміки вплив... Читать полностью
Автоматизація маркетингу AdBraze від IT-компанії OBRIO Автоматизація маркетингу AdBraze від IT-компанії OBRIO

Понеділок, 02 травня 2022, 00:00
Для підтримки українського бізнесу та спеціалістів, Читать полностью
Идеи для бизнеса в 2022 году Идеи для бизнеса в 2022 году

Понеділок, 25 квітня 2022, 10:59
В последние годы спрос на многие услуги вырос, Читать полностью
Starlink відкриє представництво в Україні Starlink відкриє представництво в Україні

Понеділок, 18 квітня 2022, 12:58
За словами міністра, нині в Україні працюють понад 10 тисяч станцій. Читать полностью
Новий бізнес-юніт – MEGOGO Outsourcing Новий бізнес-юніт – MEGOGO Outsourcing

Понеділок, 11 квітня 2022, 00:00
Медіасервіс MEGOGO оголосив про створення нового бізнес-юніту компанії – MEGOGO Outsourcing. Читать полностью
РусскийУкраїнська

Компанія Facebook презентувала новий застосунок віртуальної реальності. Він допоможе урізноманітнити робочі будні під час карантину.

Facebook впродовж останніх кількох років активно працює над технологіями віртуальної та доповненої реальності. За цей час фахівцям компанії вдалося успішно створити обладнання апаратного забезпечення та операційної системи своїх пристроїв Oculus. Також розробники презентували кілька застосунків для VR.

Додамо, що жоден із презентованих застосунків не зміг повністю задовольнити потреби користувачів. Тому більшість з них припинила свою роботу.

Розробникам Facebook знадобилося кілька років для того, щоб зрозуміти потреби аудиторії. Користувачі не шукали автономний застосунок з безліччю функцій. Натомість для них важливо отримати новий досвід у віртуальній реальності, покращений соціальною динамікою.

Цього тижня Facebook продемонструвала свою найновішу розробку – застосунок Horizon Workrooms. Сьогодні його запускають у відкритій бета-версії для користувачів Quest 2.
Застосунок спрямований на те, щоб забезпечити співробітників, які працюють дистанційно, сферою віртуальної реальності для креативної співпраці. Користувачі можуть приєднати свій Mac або ПК до робочих кімнат та передавати свій робочий стіл у прямому ефірі. Спеціальні можливості камери Quest 2 дозволяють користувачам друкувати на своїй фізичній клавіатурі. Користувачі можуть спілкуватися один з одним у вигляді аватарів, обмінюватися фотографіями й файлами або малювати на віртуальній дошці. Це застосунок був би більш резонансним для платформи Quest 2, якби його запустили у розпал пандемії. Однак ця розробка буде корисною для тих, хто й досі знаходиться у пошуку технічних рішень для сприяння змістовній співпраці у віддаленому середовищі.

Робочі кімнати Horizon не є соціальним застосунком, але їх можна назвати більш продуманим способом підходу до соціальної комунікації у віртуальній реальності, ніж будь-який інший соціальний застосунок віртуальної реальності, який раніше представляв Facebook. Просторові елементи довершеніші, ніж у більшості VR-застосунків.
Застосунок презентували після заяви генерального директора компанії Марка Цукерберга про те, що Facebook перетворюється на “компанію метавсесвіту”.

“Це віртуальне середовище, де ви можете бути присутніми з людьми у цифрових просторах. Ви можете думати про це як про втілений Інтернет, в середині якого ви знаходитеся”, – заявляв Цукерберг.

Facebook підходить до технологій віртуальної реальності, як до цілком окремого сегменту розробок з цілим набором мобільних застосунків.

По материалам https://bykvu.com/


 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Оставить заказ

Вы можете заполнить форму заявки либо написать нам на нашу электронную почту: office@maxmedia.com.ua

Реклама Печать Дизайн Разработка Промоушн Продакшн