Услуги
Услуги

Digital агентство

Последние новости:
Меморандум та Коаліція бізнес-спільнот за модернізацію України Меморандум та Коаліція бізнес-спільнот за модернізацію України

Неділя, 15 травня 2022, 00:00
Всеукраїнська рекламна коаліція приєдналась до підписання Меморандуму, який Читать полностью
IAB Україна публікує другий барометр стану цифрової індустрії під час війни IAB Україна публікує другий барометр стану цифрової індустрії під час війни

Неділя, 08 травня 2022, 00:00
Таке опитування буде проводитись раз на 4-6 тижнів для оперативного відслідковування динаміки вплив... Читать полностью
Автоматизація маркетингу AdBraze від IT-компанії OBRIO Автоматизація маркетингу AdBraze від IT-компанії OBRIO

Понеділок, 02 травня 2022, 00:00
Для підтримки українського бізнесу та спеціалістів, Читать полностью
Идеи для бизнеса в 2022 году Идеи для бизнеса в 2022 году

Понеділок, 25 квітня 2022, 10:59
В последние годы спрос на многие услуги вырос, Читать полностью
Starlink відкриє представництво в Україні Starlink відкриє представництво в Україні

Понеділок, 18 квітня 2022, 12:58
За словами міністра, нині в Україні працюють понад 10 тисяч станцій. Читать полностью
Новий бізнес-юніт – MEGOGO Outsourcing Новий бізнес-юніт – MEGOGO Outsourcing

Понеділок, 11 квітня 2022, 00:00
Медіасервіс MEGOGO оголосив про створення нового бізнес-юніту компанії – MEGOGO Outsourcing. Читать полностью
РусскийУкраїнська

Застосунок для саморозвитку Headway надає безкоштовний доступ до преміум підписки українцям. Відтепер користувачі з України можуть користуватися всіма функціями додатку безкоштовно на iOS та Android.

Headway — це застосунок, що створили українці, аби допомогти людям у всьому світі розвивати себе легко та у задоволення. Додаток є найбільш завантажуваним у світі у ніші самарі книг та увійшов до трійки найпопулярніших освітніх додатків App Store у США у грудні 2021. Headway app користується близько 12 мільйонів людей зі 140+ країн, він недоступний для росії та білорусі.

Як працює застосунок?

Headway — це додаток, який знайомить з головними ідеями нон-фікш бестселерів. У ньому зібрані самарі англійською мовою із понад тисячі нон-фікш книг про психологію, саморозвиток, бізнес, стосунки та історію суспільства. Їх можна прочитати чи прослухати за 15 хвилин, а також ознайомитися з картками з інсайтами з книг. У застосунку понад 13 тисяч карток.

Додаток допомагає покращити свої знання за допомогою персоналізованого та гейміфікованого контенту. Під час реєстрації він запитує користувача, які цілі він переслідує, які книги хоче прочитати, чого навчитися та підбирає бестселери  відповідно до запиту. Також функціонал дозволяє долучитися до книжкових челенджів на 14 та 28 днів, аби прокачати певну навичку чи сферу життя.

Чому це важливо?

Зараз команда розробляє спеціальні інфографіки на основі Інструкцій від ДСНС, МОЗ, Центру стратегічних комунікацій та інших офіційних джерел про те, як вберегти себе, близьких та країну під час війни. Крім освітнього контенту українці отримають доступ до важливих інструкцій, як вберегти себе та своїх рідних під час бойових дій. Усі вони будуть доступні офлайн української мовою.

З перших днів війни команда закликає іноземних користувачів підтримувати Україну фінансово через повідомлення у додатку та e-mail розсилки.

Щоб більше людей у світі дізналися про злочини росії, Headway розробила добірку самарі з фактами про війну росії проти України під назвою War in Ukraine: What’s Happening, and Why It Matters”. Колекція створена на основі матеріалів світових медіа: Vox, BBC, The New York Times, The Guardian, Vice, Politico, and Radio Liberty та складається з п’яти самарі, які зараз доступні у додатку для усіх користувачів.

За матеріалами пресрелізу


 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Оставить заказ

Вы можете заполнить форму заявки либо написать нам на нашу электронную почту: office@maxmedia.com.ua

Реклама Печать Дизайн Разработка Промоушн Продакшн