Услуги

Агентство мерчандайзинга

Последние новости:
В Киеве на Подоле откроется пространство Garage от GoodWine. В Киеве на Подоле откроется пространство Garage от GoodWine.

Понеділок, 18 жовтня 2021, 08:39
Оно находится по адресу ул.Межигорская, 82 — на территории бывшего завода «Тетра Пак». Читать полностью
Нова брендова платформа для торгової марки Coca-Cola Нова брендова платформа для торгової марки Coca-Cola

Понеділок, 11 жовтня 2021, 00:00
Бренд представляє платформу #справжнямагія – першу нову міжнародну платформу з 2016 року – та «Обійм... Читать полностью
Evident Media - розміщення ТВ-реклами у нічний час Evident Media - розміщення ТВ-реклами у нічний час

Понеділок, 04 жовтня 2021, 13:47
У відповідь на запити своїх клієнтів сейлз-хаус Evident Media – продавець пакету розміщення телевізі... Читать полностью
Google выпустила чипсы в дизайне смартфонов Pixel 6 Google выпустила чипсы в дизайне смартфонов Pixel 6

Понеділок, 27 вересня 2021, 00:00
Компания Google готовится к выпуску новых флагманов линейки Pixel 6. Читать полностью
Рианна для бренда Rimowa Рианна для бренда Rimowa

Середа, 22 вересня 2021, 12:30
Рианна снова оказалась в центре внимания таблоидов – певица стала лицом бренда Rimowa, который произ... Читать полностью
Реклама в TikTok інноваційна, але менш надійна Реклама в TikTok інноваційна, але менш надійна

Понеділок, 13 вересня 2021, 16:48
Огляд уявлень маркетологів про довіру та інноваційність реклами на цифрових медіа-платформах. Читать полностью
РусскийУкраїнська

Поєднання торгівлі та сторітелінгу стимулює появу нових засобів реклами: медіа з можливістю покупки. У новій Інструкції від WARC зазначається, як маркетологи можуть скористатися підвищенням популярності формату реклами з можливістю здійснення покупки.

Інструкція від WARC щодо можливості покупок у медіа

Власники медіа інвестують у ті засоби, що дозволяють брендам систематизувати і просувати продукти на своїх платформах, для того щоб користувачі мали змогу робити покупки не закриваючи додаток або сайт. Контент з можливістю покупок може включати статичні зображення або відео в режимі реального часу – що часто можна помітити у відомих інфлюенсерів, і такі формати також можуть транслюватися на телебаченні або в аудіозаписах.

Шість основних положень

1: Онлайн-шопінг перетворюється на розвагу. Якщо раніше електронна торгівля була більш прагматичною, то тепер користувачі стали звикати до захоплюючих та інтерактивних елементів.

2: Соціальні мережі запропонували цифровий варіант торгівлі унаслідок пандемії COVID-19. Оскільки у споживачів не було змоги фізично відвідати магазини роздрібної торгівлі, соціальні платформи допомогли брендам не зникнути з поля зору.

3: Відео в режимі реального часу – це ключ до зростання формату покупок у медіа. Беручи до уваги популярність в Китаї протягом кількох останніх років, власники медіа почали й собі організовувати заходи в режимі реального часу у різноманітних додатках.

4: Можливість здійснення покупок в медіа вимагає нового підходу до планування ЗМІ. Кампанії соціальної торгівлі повинні поєднувати сторітелінг з інформацією, яка змогла би миттєво спонукати до діалогу.

5: Інфлюенсери є надзвичайно важливими для успіху формату продажу в медіа, проте їхня роль стає більш неоднозначною. Поява власного асортименту брендової продукції інфлюенсерів може ускладнити відносини з рекламодавцями.

6: Можливість покупок в медіа найкраще працює для таких категорій як мода і засоби догляду. Вони здобули перевагу завдяки найбільш оптимальному поєднанню високого рівня залучення покупців та доступних цін.

* Читачі можуть записатися на вебінар WARC Talks, на якому доповідачі з Isobar Commerce порадять, як зробити можливість покупок в медіа частиною багатоканальної стратегії.

Переклад статті підготувало бюро перекладів та локалізації Workogram.

sostav.ua


 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Оставить заказ

Вы можете заполнить форму заявки либо написать нам на нашу электронную почту: office@maxmedia.com.ua

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Реклама Печать Дизайн Разработка Промоушн Продакшн