Услуги
Услуги

Digital агентство

Последние новости:
Гайд по Brand Safety Гайд по Brand Safety

Понеділок, 27 червня 2022, 00:00
IAB Україна публікує гайд по Brand Safety, створений участниками Комітету Programmatic. Читать полностью
Власники MakeUp поміняли Panama на Parfums.ua Власники MakeUp поміняли Panama на Parfums.ua

Понеділок, 20 червня 2022, 06:51
В результаті обміну активами MakeUp зосередиться на своєму профільному сегменті Читать полностью
Оновлений платіжний застосунок Paycell Оновлений платіжний застосунок Paycell

Понеділок, 13 червня 2022, 16:50
Мобільний платіжний сервіс Paycell, за допомогою якого можна зручно та безпечно здійснювати усі найп... Читать полностью
Мета виділяє 1,5 мільйона доларів на підтримку українського малого та середнього бізнесу Мета виділяє 1,5 мільйона доларів на підтримку українського малого та середнього бізнесу

Понеділок, 06 червня 2022, 00:00
Російська агресія проти України продемонструвала, що Інтернет може бути дуже важливим інструментом у... Читать полностью
dentsu Ukraine проведе другий вебінар «Маркетинг сміливців» dentsu Ukraine проведе другий вебінар «Маркетинг сміливців»

Середа, 01 червня 2022, 12:04
2 червня комунікаційна група dentsu Ukraine проведе другий вебінар «Маркетинг сміливців». Читать полностью
Які нагальні потреби підприємців під час війни Які нагальні потреби підприємців під час війни

Понеділок, 23 травня 2022, 00:00
Нестача платоспроможного попиту, брак грошей на зарплати, проблеми із закупівлею засобів виробництва... Читать полностью
РусскийУкраїнська

Нестача платоспроможного попиту, брак грошей на зарплати, проблеми із закупівлею засобів виробництва та необхідність витрачати кошти на волонтерство — нагальні потреби підприємців під час війни.

На третьому місяці війни майже половині малого бізнесу в Україні не вистачає замовлень, клієнтів за кордоном шукають 45%. Кожен четвертий підприємець потребує грошей на зарплати, обладнання, сировину та матеріали. Серед основних потреб на п’ятому місці — кошти на волонтерську діяльність.

Про це йдеться у дослідженні платформи Keep Going, яка допомагає малому бізнесу під час війни.
40% невеликих бізнесів потрапили або досі перебувають у зоні бойових дій, при цьому переїхало до інших регіонів лише 16% опитаних.

Серед основних проблем, окрім пошуку нових клієнтів — пошкоджена логістика, близькість бойових дій, втрата команди, знищення або пошкодження підприємства. Найбільше потребують допомоги наразі на Київщині, Харківщині, Одещині, Дніпровщині та у Донецькій області.

«Україна — це країна підприємців, на плечах яких тримається вся економіка. Особливо це відчутно під час війни. Малий бізнес може прогодувати себе та підтримати сусіда. Ми свідки того як багато бізнесів зараз перелаштувалися на військові та гуманітарні потреби. Необхідно запустити ланцюгову реакцію відновлення підприємницького духу тих, хто примножує наші зусилля у допомозі захисникам України. Підтримка середнього класу під час війни наблизить нашу перемогу, а після — прискорить відновлення країни», — підкреслює український IT-підприємець та засновник проекту Keep Going Дмитро Сергієв.
Опитування було проведено БФ Keep Going методом самозаповнення анкети на сайті keepgoing.com.ua з 20 квітня по 24 травня 2022 року. Вибірка: 307 респондентів, представників малого бізнесу, які звернулися за допомогою до фонду.

Фото: https://depositphotos.com.

За матеріалами https://rau.ua/

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Оставить заказ

Вы можете заполнить форму заявки либо написать нам на нашу электронную почту: office@maxmedia.com.ua

Реклама Печать Дизайн Разработка Промоушн Продакшн