Услуги

Агентство мерчандайзинга

Последние новости:
Procter & Gamble продолжит наращивать маркетинговые инвестиции Procter & Gamble продолжит наращивать маркетинговые инвестиции

Понеділок, 02 серпня 2021, 15:12
Производитель потребительских товаров Procter & Gamble (P&G) увеличил маркетинговые расхо... Читать полностью
Twitter планує інтегрувати біткоін у свої продукти та послуги Twitter планує інтегрувати біткоін у свої продукти та послуги

Понеділок, 26 липня 2021, 19:23
Зокрема це стосується платних підписок, Tip Jar та Super Follows. Читать полностью
McDonald’s спрятал меню за пиксельным фильтром McDonald’s спрятал меню за пиксельным фильтром

Понеділок, 19 липня 2021, 00:00
McDonald’s отмечает восстановление работы ресторанов во Франции рекламной кампанией Читать полностью
Гастрономічні тренди від Olkom Гастрономічні тренди від Olkom

Понеділок, 12 липня 2021, 00:00
Головні гастрономічні тренди 2021 року знайшли своє відображення в новій лінійці салатних заправок O... Читать полностью
Молочна компанія «Галичина» випустила оновлену лінійку йогуртів Молочна компанія «Галичина» випустила оновлену лінійку йогуртів

Понеділок, 05 липня 2021, 21:06
Молочна компанія «Галичина» випустила оновлену лінійку йогуртів з інгредієнтами, що притаманні для К... Читать полностью
Обновленный бренд «Чебатурочка» от PØLARIS Partners Обновленный бренд «Чебатурочка» от PØLARIS Partners

Понеділок, 28 червня 2021, 17:48
Маркетинговая компания PØLARIS Partners провела ребрендинг торговой марки «Чебатурочка – селянська к... Читать полностью
РусскийУкраїнська

За даними нового дослідження LIONS, доведення впливу креативності зараз є ключовим пріоритетом як для клієнтів, так і для агенцій.

Такий висновок можна зробити на основі опитування 1500 експертів, що представляли різні бренди та агенції, проведеного компанією LIONS. Уперше результати були оприлюднені у березні на заході Lions Live.

Незважаючи на передову практику, яка свідчить про те, що просування бренду необхідне, для того щоб досягти успіху в процесі відновлення, здатність завчасно виправдати інвестиції  залишається недосяжною для багатьох маркетологів.

  • 61% керівників брендів стверджують, що показати вплив довгострокової творчої діяльності було надзвичайно або дуже складно. Трохи більший відсоток (64%) керівників агенцій дотримуються такої ж думки.
  • Двадцять вісім відсотків лідерів брендів зазначають, що більше уваги зараз приділяється тому, щоб  довести ефективність їхньої креативності.
  • Один з маркетологів стверджує: «Пандемія негативно вплинула на наш бізнес, тому нам довелось урізати бюджет, щоб відновити баланс доходів і витрат. У першу чергу зазвичай страждають ЗМІ, активація бренду і довгострокові ініціативи у сфері управління акціонерним капіталом».
  • На думку головного мережевого директора з питань стратегічного розвитку, «політика короткострокового планування і відповідні питання щодо собівартості інвестування в бренд і креативність, на противагу тактичній ціні та рекламі конкретних пропозицій, - це завжди виклик».
  • У той же час, потреба робити покупки онлайн, викликана карантином, призвела до того, що ЗМІ та роздрібна торгівля стали тісно пов’язаними, як ніколи раніше.
  • 60% брендів назвали електронну торгівлю головним пріоритетом на наступний рік, а 45% зазначили, що соціальна торгівля увійшла до Топ-3 сфер для експериментів.


Переклад тексту підготувало бюро перекладів та локалізації Workogram.

sostav.ua


 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Оставить заказ

Вы можете заполнить форму заявки либо написать нам на нашу электронную почту: office@maxmedia.com.ua

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Реклама Печать Дизайн Разработка Промоушн Продакшн