Услуги

Агентство мерчандайзинга

Последние новости:
В Киеве на Подоле откроется пространство Garage от GoodWine. В Киеве на Подоле откроется пространство Garage от GoodWine.

Понеділок, 18 жовтня 2021, 08:39
Оно находится по адресу ул.Межигорская, 82 — на территории бывшего завода «Тетра Пак». Читать полностью
Нова брендова платформа для торгової марки Coca-Cola Нова брендова платформа для торгової марки Coca-Cola

Понеділок, 11 жовтня 2021, 00:00
Бренд представляє платформу #справжнямагія – першу нову міжнародну платформу з 2016 року – та «Обійм... Читать полностью
Evident Media - розміщення ТВ-реклами у нічний час Evident Media - розміщення ТВ-реклами у нічний час

Понеділок, 04 жовтня 2021, 13:47
У відповідь на запити своїх клієнтів сейлз-хаус Evident Media – продавець пакету розміщення телевізі... Читать полностью
Google выпустила чипсы в дизайне смартфонов Pixel 6 Google выпустила чипсы в дизайне смартфонов Pixel 6

Понеділок, 27 вересня 2021, 00:00
Компания Google готовится к выпуску новых флагманов линейки Pixel 6. Читать полностью
Рианна для бренда Rimowa Рианна для бренда Rimowa

Середа, 22 вересня 2021, 12:30
Рианна снова оказалась в центре внимания таблоидов – певица стала лицом бренда Rimowa, который произ... Читать полностью
Реклама в TikTok інноваційна, але менш надійна Реклама в TikTok інноваційна, але менш надійна

Понеділок, 13 вересня 2021, 16:48
Огляд уявлень маркетологів про довіру та інноваційність реклами на цифрових медіа-платформах. Читать полностью
РусскийУкраїнська

Огляд ефективності зовнішньої реклами стосовно активності в мережі та поза нею.

Споживачі, які бачать зовнішню рекламу є на 63% більш схильними до будь-якої діяльності онлайн по відношенню до бренду (відвідування сайту, пошук, завантаження застосунку тощо).

Зовнішня реклама має помітний вплив на активність як в мережі, так і поза нею, зокрема споживачі на 46% більш схильні відвідувати реальні магазини та на 28% - робити в них покупки.

За даними аналізу більш ніж 50 кампаній зовнішньої реклами у Британії за період з 2015 до 2020 років, проведеного компанією Posterscope, що спеціалізується на зовнішній рекламі, споживачі, які бачать зовнішню рекламу є на 63% більш схильними до будь-якої діяльності онлайн по відношенню до бренду.

Це дослідження виявило, що 23% людей, які побачили зовнішню рекламу, зробили після цього будь-яку з дій онлайн, пов’язану з цим брендом (відвідали сайт, здійснили пошук, завантажили застосунок тощо). Цей показник на 63% перевищує позначку у 14% - тих, хто зробили те ж саме серед усіх опитаних споживачів.

Зовнішня реклама має помітний вплив на купівельну поведінку як онлайн, так і оффлайн. Споживачі, які побачили зовнішню рекламу, були на 56% більш схильними до того, щоб зробити онлайн покупку від цього бренду, у той час як 46% були готові до відвідин магазину, а 28% - до здійснення у них покупок.

Зовнішня реклама також має помітний вплив на метрики бренду. Зокрема, відсоток знайомства з брендом зріс до 7%, використання продукції бренду – до 23%, а цінності бренду – до 22% серед споживачів, які побачили зовнішню рекламу у порівнянні з усіма опитаними споживачами.

Хоча дані Рекламної Асоціації та WARC свідчать про те, що витрати на зовнішню рекламу минулого року знизились на 46,3%, дослідження Posterscope показують, що її ефективність у 2020 році практично не змінилась. Здатність пригадати зовнішнє рекламне оголошення на цифрових екранах і плакатах у 2020 році сягала 39%, що зовсім трохи менше від 45% - середнього показника за період 2015-2020 років.

Цифрові формати, ймовірно, будуть стимулювати подальший розвиток ринку зовнішньої реклами, особливо у зв’язку з тим, що вони дозволяють персоналізувати та перенацілити аудиторію через інші цифрові канали. Хоча цифрові майданчики можуть привернути увагу та викликати емоції в аудиторії, деякі експерти стверджують, що існує недостатньо  місць преміум-класу, які б привертали максимальну увагу. Процедура стандартизованої оцінки теж потребує вдосконалення в процесі майбутньої розробки зовнішньої реклами.

Переклад статті підготувало бюро перекладів та локалізації Workogram.

sostav.ua

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Оставить заказ

Вы можете заполнить форму заявки либо написать нам на нашу электронную почту: office@maxmedia.com.ua

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Реклама Печать Дизайн Разработка Промоушн Продакшн