Послуги
Услуги

Digital агентство

Останні новини
Меморандум та Коаліція бізнес-спільнот за модернізацію України Меморандум та Коаліція бізнес-спільнот за модернізацію України

15.05.22 00:00
Всеукраїнська рекламна коаліція приєдналась до підписання Меморандуму, який Читать полностью
IAB Україна публікує другий барометр стану цифрової індустрії під час війни IAB Україна публікує другий барометр стану цифрової індустрії під час війни

08.05.22 00:00
Таке опитування буде проводитись раз на 4-6 тижнів для оперативного відслідковування динаміки вплив... Читать полностью
Автоматизація маркетингу AdBraze від IT-компанії OBRIO Автоматизація маркетингу AdBraze від IT-компанії OBRIO

02.05.22 00:00
Для підтримки українського бізнесу та спеціалістів, Читать полностью
Идеи для бизнеса в 2022 году Идеи для бизнеса в 2022 году

25.04.22 10:59
В последние годы спрос на многие услуги вырос, Читать полностью
Starlink відкриє представництво в Україні Starlink відкриє представництво в Україні

18.04.22 12:58
За словами міністра, нині в Україні працюють понад 10 тисяч станцій. Читать полностью
Новий бізнес-юніт – MEGOGO Outsourcing Новий бізнес-юніт – MEGOGO Outsourcing

11.04.22 00:00
Медіасервіс MEGOGO оголосив про створення нового бізнес-юніту компанії – MEGOGO Outsourcing. Читать полностью
РусскийУкраїнська

Семінари/тренінги

Організація семінарів та тренінгів для будь-якої компанії є однією з найважливіших частин в розвитку бізнесу. Адже на цих заходах відбувається обмін досвідом та знаннями, підвищення кваліфікації Ваших співробітників, презентація нових товарів, технологій і послуг, зустрічі з партнерами.

В організації семінарів і тренінгів необхідно враховувати всі цілі Компанії та відповідно формат цих подій - інформативний, видовищний, що запам'ятовується, комфортний і т.д.

Відповідно і проведення тренінгів та семінарів необхідно тільки на високому рівні - це обличчя Вашої компанії. Наша команда професіоналів створить для Вас програму заходу, підбере конференц-зал, враховуючи всі переваги замовника, забезпечить трансфер і розміщення гостей, технічне оснащення, надасть перекладачів, організовує кейтеринг і дозвілля гостей і вся ця подія буде супроводжуватися фото і відео зйомкою і т.д .

Цей список можна продовжувати до нескінченності, адже кожен захід - це окрема і неповторна подія. І організувати його для Вас на найвищому рівні зможе саме наша команда.

Конференції/форуми

Організація форумів і конференцій вирішує в собі цілий ряд завдань: пошук нових клієнтів, партнерів, різних технологій або ж зовсім нові можливості ринку.

Це досить тонка робота, яка враховує велику зосередженість і вимагає великої уваги, при тому, що вся подія відбувається в обмежений проміжок часу й важливо правильно розставити пріоритети і врахувати всі можливі дрібниці при організації.

В рамках проведення конференцій або форумів, передбачається: транспорт, готель, конференц-зал, обладнання для конференції, реєстрація учасників, залучення ЗМІ, організацію харчування і дозвілля відвідувачів і т.д.

Саме тому ми радимо проводити подібні заходи тільки за допомогою фахівців. Усі поставлені цілі і завдання, будуть виконані нашою компанією, і ми проведемо будь-яку конференцію на найвищому рівні.

Круглі столи

Круглий стіл або як їх ще називають ділові сніданки, використовують в двох випадках, або це буде вільна конференція учасників з безпосереднім обговоренням поточних проблем і завдань, або ж як закрита зустріч обраних, які приймають найважливіші рішення.

З ХХ століття круглий стіл зазвичай вживається як назва способу обговорення необхідних питань. Метою зборів є висловлювання своїх ідей і думок, де всі учасники рівноправні і виступають в ролях опонентів для один одного.

Необхідно пам'ятати, що круглі столи або ділові сніданки - це спосіб пошуку розуміння і на цих заходах необхідно створити особливу обстановку довіри.

Для створення найбільшого для Вас комфорту наша команда забезпечить високий рівень проведення заходу з набольшим результатом і найменшими витратами для Вас.

Ми підберемо необхідне місце проведення, надамо сценарій і модератора, всі учасники заходу будуть нагодовані, і ця подія не обійдуть також і ЗМІ.

Саме подібні заходи допоможуть Вашій компанії вирішити поставлені завдання і цілі, а також отримати бажаний результат.

Зустріч делегацій

Будь-які компанії, великого чи малого розміру, час від часу зустрічають своїх гостей: партнерів, клієнтів, інвесторів і т.д. Необхідно пам'ятати, що саме від першого враження, будуть залежати майбутні ділові відносини. Тому зустріч делегацій повинна бути проведена на вищому рівні!

При організації необхідно враховувати всілякі нюанси, які зможе організувати тільки підготовлена ​​команда професіоналів. Наша компанія зможе гідно зустріти почесних гостей, забезпечити місце зустрічі і організувати переговори, необхідне обладнання, страви для гостей і незабутню культурну програму.

При організації зустрічі необхідно враховувати традиції, менталітет і правила прийому гостей. Особливу увагу надати варто  характеру візиту: офіційний, неформальний або ж офіціозний.

Довірте організацію справжнім професіоналам своєї справи.


MICE-заходи

MICE (Meetings Incentive Conferences Exhibitions / Events) це цілий комплекс різних заходів, основною метою яких є розвиток відносин між партнерами і компанією, а також мотивація її персоналу. Це своєрідний синтез ділового туризму і подій.

У нашій країні під MICE заходами мають на увазі спеціальні інтенсив-тури, до яких відносять рафтинг, екстремальні поїздки в гори, походи і різні тури-відрядження.

За додатковою інформацією звертайтесь:

044 451-49-95

067 181-22-33

063 113-57-57

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Залишити заявку

Ви можете заповнити форму заявки або написати на нашу електронну пошту: office@maxmedia.com.ua

Click on the image to change it

Реклама Печать Дизайн Разработка Промоушн Продакшн