Послуги
Услуги

Digital агентство

Останні новини
Меморандум та Коаліція бізнес-спільнот за модернізацію України Меморандум та Коаліція бізнес-спільнот за модернізацію України

15.05.22 00:00
Всеукраїнська рекламна коаліція приєдналась до підписання Меморандуму, який Читать полностью
IAB Україна публікує другий барометр стану цифрової індустрії під час війни IAB Україна публікує другий барометр стану цифрової індустрії під час війни

08.05.22 00:00
Таке опитування буде проводитись раз на 4-6 тижнів для оперативного відслідковування динаміки вплив... Читать полностью
Автоматизація маркетингу AdBraze від IT-компанії OBRIO Автоматизація маркетингу AdBraze від IT-компанії OBRIO

02.05.22 00:00
Для підтримки українського бізнесу та спеціалістів, Читать полностью
Идеи для бизнеса в 2022 году Идеи для бизнеса в 2022 году

25.04.22 10:59
В последние годы спрос на многие услуги вырос, Читать полностью
Starlink відкриє представництво в Україні Starlink відкриє представництво в Україні

18.04.22 12:58
За словами міністра, нині в Україні працюють понад 10 тисяч станцій. Читать полностью
Новий бізнес-юніт – MEGOGO Outsourcing Новий бізнес-юніт – MEGOGO Outsourcing

11.04.22 00:00
Медіасервіс MEGOGO оголосив про створення нового бізнес-юніту компанії – MEGOGO Outsourcing. Читать полностью
РусскийУкраїнська


Брандмауери - нестандартні масштабні рекламні пристосування, що розміщуються на стінах будівель та оснащені зовнішнім або внутрішнім підсвічуванням.

Керуючись маркетинговим досліденням та незважаючи на появу більшого формату, брандмауери залишаються ідеальним рекламоносієм для проведення довгострокової іміджевої рекламної кампанії. Розташування конструкцій в центральній частині міста і великий розмір рекламного полотна - ще одна складова позитивного іміджу Вашої компанії.

Переваги рекламних брандмауерів


  • масштабність рекламного поля за розміром і розміщення;
  • далековидність;
  • завдяки розмірності і барвистості рекламної конструкції можливість забезпечення запам'ятовування рекламного повідомлення;
  • можливість додатково доповнитидати виносними елементами, динамічними світловими ефектами і тд.;
  • розумна вартість розміщення і виготовлення банера;
  • відповідний формат для проведення іміджевої рекламної кампанії;
  • ефективна підтримка мережевої рекламної кампанії.


Недоліки формата:


  • проведення короткострокових кампаній на даному форматі економічно невигідно;
  • формат даного носія орієнтований в основному на транспортні потоки;
  • обмежена пропозиція - високий попит на даний рекламоносій.


Через необмежений розміру завжди є ймовірність несподіваного місця розміщення. Креативні брандмауери, що розміщені в неординарному місці привертають масу уваги і на довго запам'ятовуються. Вдалий брандмауер, навіть, може викликати ефект сарафанного радіо, коли ті, хто його побачив, розповідатимуть про це своїм знайомим.

Замовити брандмауер:

Якщо Ви хочете замовити разміщення зовнішньої реклами на брандмауері, Вам необхідно:

1. Ознайомитися з нашою адресною програмою, надіславши запит нам по електронній пошті або ж озвучити бажаний район.

2. Обрати вільну площину (або кілька площин).

3. Забронювати площину гарантійним листом і зробити передоплату (вартість площин на даний момент можна уточнити у менеджера - все залежить від місця розташування і періоду розміщення).

4. Надати матеріал (макет) для розміщення.

Якщо у вас немає макета, то ми його можемо розробити самі, відповідно до ваших вимог.

У вартість оренди того чи іншого рекламоносія не входить вартість виготовлення постера.

Наші менеджери дадуть відповідь на будь-які Ваші запитання:

044 451-49-95

067 181-22-33

063 113-57-57

вул. Басейна, 7

Розмістимо Вашу рекламу на одному з кращих брандмауерів Києва, в самому серці міста по вулиці Басейна. Відмінне розташування площини обумовлюється тим, що брандмауер перебуває в районі, де розташовані такі центри як БЦ «Парус», БЦ «Макулан», ТЦ «Арена», ТЦ «Мандарин Плаза», КЦ «Палац Спорту». Значна пішохідна і транспортна завантаженість вулиці забезпечує величезну кількість переглядів брандмауера.

вул. Басейна, 1/2

Розмістимо Вашу рекламу на одному з кращих брандмауерів Києва, в самому серці міста по вулиці Басейна. Відмінне розташування площини обумовлюється тим, що брандмауер перебуває в районі, де розташовані такі центри як БЦ «Парус», БЦ «Макулан», ТЦ «Арена», ТЦ «Мандарин Плаза», КЦ «Палац Спорту». Значна пішохідна і транспортна завантаженість вулиці забезпечує величезну кількість переглядів брандмауера.

вул. Володимирська, 41

Розмістимо Вашу рекламу в самому центрі Києва, на вулиці Володимирська, 41. Відмінне розташування площини обумовлюється тим, що брандмауер знаходиться навпроти музею і станції метро «Золоті Ворота» і поблизу брандмауера розташовані Київський академічний Молодий театр, Національна опера України та посольства Вірменії, Кореї та Польщі.

вул. Хрещатик, 29 (кінотеатр «Орбіта»)

Розмістимо Вашу рекламу на фасаді кінотеатру «Орбіта» за адресою вулиця Хрещатик, 29. Відмінне розташування площини обумовлюється тим, що брандмауер перебуває в самому центрі Києва, де кожні вихідні і святкові дні вся вулиця перекривається і перетворюється в пішохідну зону відпочинку, де недалеко знаходяться станції метрополітенів «Хрещатик» і «Театральна», «ЦУМ», Бессарабський ринок, БЦ «Парус», БЦ «Макулан», ТЦ «Арена», ТЦ «Мандарин Плаза», КЦ «Палац Спорту». У будні дні величезної транспортний потік, забезпечує величезну кількість переглядів брандмауера.

вул. Госпітальна, 2 (біля БЦ “ПАРУС”)

Розмістимо Вашу рекламу в центрі Києва за адресою Госпітальна, 2. Гарна видимість брандмауера з вулиць Шовковична, Басейна, Мечникова і Лесі Українки. Відмінне розташування площини обумовлюється тим, що брандмауер перебуває в районі, де розташовані такі центри як БЦ «Парус», БЦ «Макулан», ТЦ «Арена Сіті», ТЦ «Мандарин Плаза», КЦ «Палац Спорту». Значна пішохідна і транспортна завантаженість вулиці забезпечує величезну кількість переглядів брандмауера.

вул. Софіївська, 20/21

Розмістимо Вашу рекламу в центрі Києва за адресою вулиця Софіївська, 20/21. Дуже жвава пішохідна і транспортна зона, біля брандмауера знаходяться станції метрополітену «Хрещатик» і «Майдан Незалежності», недалеко знаходяться Софіївська і Михайлівська площі, готель «Hyatt Regency Kiev», національний заповідник «Софія Київська» і Михайлівський Золотоверхий собор. Вдале розташування брандмауера гарантує величезну кількість переглядів Вашої реклами.

вул. Горького, 44 (на перехресті з вул. Жилянською)

Розмістимо Вашу рекламу в центрі Києва на перетині вулиць Горького і Жилянська. Відмінне розташування площини обумовлюється тим, що брандмауер перебуває в районі, де розташовані кінотеатр "Батерфляй", гіпермаркет «Мегамакс», «Конституційний Суд України». Значна транспортна завантаженість вулиці забезпечує величезну кількість переглядів брандмауера.

вул. Петра Сагайдачного, 19

Розмістимо Вашу рекламу в історичному центрі міста Києва, на одному з кращих брандмауерів на вулиці Петра Сагайдачного, 19. Ефективність площини забезпечується завдяки поєднанню Поштової і Контрактової площ, значній транспортній завантаженості, наявності станції метрополітену «Поштова площа», великій кількості офісів і розвиненій інфраструктурі.

вул. Жилянська, 146

Розмістимо Вашу рекламу в центрі Києва на перетині вулиць Жилянської і Старовокзальної. Відмінне розташування площини обумовлюється тим, що брандмауер перебуває в районі, де розташовані Національний Цирк України, універмаг «Україна», станція метро «Вокзальна», готель «Либідь». Значна транспортна завантаженість вулиці забезпечує величезну кількість переглядів брандмауера.

вул. Хрещатик, 1/2 (торець)

Розмістимо Вашу рекламу на одному з кращих брандмауерів Києва, в самому серці міста по вулиці Хрещатик, 1/2. Відмінне розташування площини обумовлюється тим, що брандмауер перебуває в центральній частині міста на Європейській площі. Поруч з брандмауером розташовані «Національна філармонія», стадіон "Динамо" імені Валерія Лобановського, «Український Дім», готель «Дніпро» і «Хрещатик», станція метро «Майдан Незалежності». 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Залишити заявку

Ви можете заповнити форму заявки або написати на нашу електронну пошту: office@maxmedia.com.ua

Click on the image to change it

Реклама Печать Дизайн Разработка Промоушн Продакшн