Послуги
Услуги

Digital агентство

Останні новини
Меморандум та Коаліція бізнес-спільнот за модернізацію України Меморандум та Коаліція бізнес-спільнот за модернізацію України

15.05.22 00:00
Всеукраїнська рекламна коаліція приєдналась до підписання Меморандуму, який Читать полностью
IAB Україна публікує другий барометр стану цифрової індустрії під час війни IAB Україна публікує другий барометр стану цифрової індустрії під час війни

08.05.22 00:00
Таке опитування буде проводитись раз на 4-6 тижнів для оперативного відслідковування динаміки вплив... Читать полностью
Автоматизація маркетингу AdBraze від IT-компанії OBRIO Автоматизація маркетингу AdBraze від IT-компанії OBRIO

02.05.22 00:00
Для підтримки українського бізнесу та спеціалістів, Читать полностью
Идеи для бизнеса в 2022 году Идеи для бизнеса в 2022 году

25.04.22 10:59
В последние годы спрос на многие услуги вырос, Читать полностью
Starlink відкриє представництво в Україні Starlink відкриє представництво в Україні

18.04.22 12:58
За словами міністра, нині в Україні працюють понад 10 тисяч станцій. Читать полностью
Новий бізнес-юніт – MEGOGO Outsourcing Новий бізнес-юніт – MEGOGO Outsourcing

11.04.22 00:00
Медіасервіс MEGOGO оголосив про створення нового бізнес-юніту компанії – MEGOGO Outsourcing. Читать полностью
РусскийУкраїнська

Дизайн - це графічні форми, це ілюстрації та зображення, це фірмові кольори і шрифти, що втілюють ідею кампанії і несуть певний сенс. Якщо зможете, спробуйте уявити свій торговий знак або логотип без цих елементів, уявіть свій сайт без ілюстрацій, уявіть упаковку без оформлення, - це неефективно і нецікаво, чи не так?

Наше рекламне агентство допоможе Вам створити позитивний імідж Вашої компанії через графічні образи. Ми змогли накопичити серйозний досвід в розробці логотипів, фірмових стилів, друкованої продукції, а також розробки рекламних кампаній.

Кожен член нашого рекламного агентства відповідає за високий професійний рівень виконання проекту. Це і дизайнери, і графіки, і фахівці з питань преси, всі вони - професіонали у своїй справі, за плечима яких багато успішних проектів.


Наше агентство дає не 100, а лише 95% гарантії того, що розроблений нами графічний дизайн зробить Ваш бізнес більш успішним. Адже саме 95% інформації про світ люди отримують за допомогою зорового сприйняття. Перестаньте розповідати про свою компанію! За допомогою доречного фірмового стилю або цікавого рекламного плаката, без єдиного слова, ми змусимо Вашу продукцію заявити про себе всьому світу. Наше агентство якісно і в строк виконає все те, що буде радувати око вашого клієнта і привертати увагу - стильний плакат, яскравий буклет, зручний сайт... Давайте разом з Вами радувати Ваших клієнтів!


АКЦІЙНІ ЦІНИ!!!


  • Верстка каталогу - від 50 грн. / Сторінка

  • Дизайн візитки - від 100грн.
  • Дизайн флаєра - від 200грн.
  • Дизайн буклету - від 450 грн.
3d дизайн

Наш спектр послуг в сфері 3D дизайну, допоможе Вам зробити крок в віртуальну реальність об'ємних образів і вразити своїх клієнтів новими сучасними ідеями або яскравою об'ємної презентацією! Це зручний засіб для демонстрації переваг вашого товару або послуги. Наочна демонстрація процесу виробництва це завжди успіх. Доступно, цікаво, виграшно. Клієнт зможе не тільки чітко побачити приховані тонкощі процесу, а й отримає позитивні емоції і нові враження.
Ми раді запропонувати Вам повний комплекс послуг в напрямку дизайн інтер'єрів: від професійної допомоги у виборі декору до реалізації проектів під ключ. Як показує наш досвід, при замовленні повного комплекту послуг, коли розробка дизайну інтер'єру проходить під контролем фахівців, виходять справжні художні твори.


За додатковою інформацією звертайтесь:

044 451-49-95

067 181-22-33

063 113-57-57

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Залишити заявку

Ви можете заповнити форму заявки або написати на нашу електронну пошту: office@maxmedia.com.ua

Click on the image to change it

Реклама Печать Дизайн Разработка Промоушн Продакшн