Услуги

Агентство мерчандайзинга

Останні новини
В Киеве на Подоле откроется пространство Garage от GoodWine. В Киеве на Подоле откроется пространство Garage от GoodWine.

18.10.21 08:39
Оно находится по адресу ул.Межигорская, 82 — на территории бывшего завода «Тетра Пак». Читать полностью
Нова брендова платформа для торгової марки Coca-Cola Нова брендова платформа для торгової марки Coca-Cola

11.10.21 00:00
Бренд представляє платформу #справжнямагія – першу нову міжнародну платформу з 2016 року – та «Обійм... Читать полностью
Evident Media - розміщення ТВ-реклами у нічний час Evident Media - розміщення ТВ-реклами у нічний час

04.10.21 13:47
У відповідь на запити своїх клієнтів сейлз-хаус Evident Media – продавець пакету розміщення телевізі... Читать полностью
Google выпустила чипсы в дизайне смартфонов Pixel 6 Google выпустила чипсы в дизайне смартфонов Pixel 6

27.09.21 00:00
Компания Google готовится к выпуску новых флагманов линейки Pixel 6. Читать полностью
Рианна для бренда Rimowa Рианна для бренда Rimowa

22.09.21 12:30
Рианна снова оказалась в центре внимания таблоидов – певица стала лицом бренда Rimowa, который произ... Читать полностью
Реклама в TikTok інноваційна, але менш надійна Реклама в TikTok інноваційна, але менш надійна

13.09.21 16:48
Огляд уявлень маркетологів про довіру та інноваційність реклами на цифрових медіа-платформах. Читать полностью
РусскийУкраїнська

Для успішного і ефективного просування товарів і послуг компанії активно використовують знаменитий спосіб інтернет-маркетингу, який включає в себе: контекстну рекламу, банерну рекламу, розкрутку сайтів.Контекст є найбільш ефективним видом просування рекламних продуктів для компаній, які націлені на конкретну аудиторію, і являє собою текстове оголошення, в якому містяться певні ключові слова, які використовують споживачі при запиті у відомих пошукових системах, таких як Google та Yandex. Зручність даного виду реклами полягає у вибірковому відображенні запитуваних позицій для зацікавлених споживачів. Перед запуском даного виду реклами наші менеджери підбирають перелік ключових слів, необхідних при пошуковому запиті і формують пропозицію із зазначенням вартості, яку ВИ готові виділити на певний термін.


* Варто враховувати, що в контекстній рекламі Ви платите не за покази оголошення, а тільки переходи (кліки). Місцезнаходження рекламних оголошень на інтернет-сторінках визначається максимальною ставкою, яку Ви готові платити за кожен перехід користувача. Позиція безпосередньо залежить від того, що чим більше ставка, тим вище розташовується оголошення.
Банерна реклама (медійна)   один з найпоширеніших видів реклами, яка розміщується на сайт-майданчиках тематичних сайтів.


Переваги:

  • масштабність розкрутки бренду / торгової марки /;
  • постійна оновлена ​​інформація про акції, нові продукти;
  • цілеспрямований ефект впливу.

На ефективність даного виду реклами впливає дизайн та інформаційне наповнення блоку. Наша компанія пропонує Вам допомогу в розробці і розміщенні статичних і динамічних банерів.


Ми готові підібрати оптимальний для вас бюджет в залежності від матеріальної можливості вашої компанії.
Розкрутка сайту (SЕО) здійснюється за допомогою продуманого комплексного методу оптимізації всієї базової наповненості сайту для залучення цільової аудиторії. Оптимізація здійснюється як внутрішня (наповнення ключовими словами і унікальними текстами, створення релевантних описів і заголовків для пошукової системи, підвищення швидкості завантаження сайту, і тд), так і зовнішня (підвищення юзабіліті сайту, інше), щоб при запитах в пошуковій системі, споживач зміг потрапити на потрібну йому конкретну цільову сторінку сайту.


Інтернет реклама має свою специфіку і переваги.

 

За Вами вибір, решту ми зробимо за Вас!


За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами:

044 451-49-95

067 181-22-33

063 113-57-57

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Залишити заявку

Ви можете заповнити форму заявки або написати на нашу електронну пошту: office@maxmedia.com.ua

Click on the image to change it

Реклама Печать Дизайн Разработка Промоушн Продакшн