Услуги

Агентство мерчандайзинга

Останні новини
Оживающая этикетка Mrgastan Оживающая этикетка Mrgastan

23.09.20 21:21
Агентство Backbone Branding (Армения) представляет свою новую работу – упаковку для джемов Mrgastan. Читать полностью
Новый креатив от Halls для любителей Dota Новый креатив от Halls для любителей Dota

15.09.20 21:40
FCB Kyiv разработали новую рекламную кампанию для бренда Halls Ukraine Читать полностью
Група 1+1 media оновила фірмовий стиль Група 1+1 media оновила фірмовий стиль

07.09.20 00:00
Зміни торкнулися логотипу, шрифтів, а також підходу до використання елементів фірмового стилю та диз... Читать полностью
Дизайн BORJOMI визнали найкращим в світі Дизайн BORJOMI визнали найкращим в світі

31.08.20 00:00
Бренд став переможцем Making Awards 2020 в Шанхаї в категорії Label Design. Оновлений дизайн створил... Читать полностью
Facebook запустил вкладку Shop в мобильном приложении Facebook запустил вкладку Shop в мобильном приложении

26.08.20 13:52
В мобильном приложении соцсети Facebook появилась вкладка Facebook Shop. Новый раздел упростит поиск... Читать полностью
Apple получила временный запрет на блокировку аккаунтов Epic Games Apple получила временный запрет на блокировку аккаунтов Epic Games

17.08.20 00:00
Разработчик Fortnite пытается оспорить удаление игры из «яблочного» магазина приложений. Суд пока не... Читать полностью
РусскийУкраїнська

Корпоративне свято

Корпоративна культура займає одне з перших місць в становленні і розвитку компаній.

Завдяки організації корпоративних свят, компанія покращує свою внутрішню атмосферу в колективі, зближує своїх співробітників і формує їх лояльність до керівництва компанії. Це можливість віддячити колективу компанії за успішно виконану ними роботу і надихнути їх на нові підкорення вершин.

Крім того, це ще й колосальний спосіб зміцнити існуючі відносини між партнерами і клієнтами.

Організації корпоративних заходів необхідно приділити багато уваги. Найкращий спосіб - це звернутися до професіоналів. Саме наше агентство створить і проведе Ваш Корпоратив на найвищому рівні.

Професійне свято

Один з найважливіших свят кожного працівника - це його професійний день. Саме в цей день своїх колег можна привітати за високі заслуги перед компанією, надихнути на абсолютно нові досягнення і звичайно ж згуртувати ще міцніше весь колектив. Завжди так важливо, щоб твоя робота була відзначена особливою увагою і оцінена по заслугах. Адже професія будь-якої людини, це, в першу чергу, особистий спосіб самореалізації кожного.

Будь професійне свято має свої традиції і особливості, вони також різноманітні як і професії людей. Тому до такої події необхідно підходити досить творчо, вона може бути як і урочистою, так і смішною або пізнавальною, спортивною або гламурною.

Ми створимо найнеймовірніше для Вас професійне свято, відійдемо від всіх шаблонів і створимо найпозитивнішу атмосферу, щоб чудовий настрій і натхнення залишилося на весь рік.

Ювілей компанії

Одним з червоних днів в календарі кожної компанії є її День Народження. Адже щороку - це неймовірне досягнення для компанії і її співробітників.

День Народження компанії - найважливіша подія і має завжди бути відзначена на вищому рівні. Професійне виконання гарантує наша команда, адже організація таких масштабних і важливих подій - це наше життя і наша задача, а відпочинок і розваги - тільки Ваша.

Спільно з Вами ми створимо сценарій для свята, підберемо найкраще і відповідні місце, оформимо всю територію у відповідному стилі, запросимо артистів і звичайно ж гарантуємо Вам найкраще обслуговування з кухнею будь-якої країни світу.

Тімбілдинг (Teambuilding)

Тимбилдинг або ж team building - це згуртування команди Вашої компанії, яка відбувається завдяки активному відпочинку колективу.

Дані заходи включають в себе різноманітні психологічні ігри і тренінги, корпоративні свята. Кожен керівник, який орієнтований на успіх своєї компанії, використовує ці методи.

Всім компаніям, які є лідерами, відома істина, що Тимбилдинг неймовірно зміцнює командний дух вашого колективу, допомагає виявити всередині нього лідерів, розкрити справжні таланти співробітників і т.д.

Адже саме згуртований колектив представляє собою цілісний організм, який зможе рухатися разом в єдиному напрямку. При розробці заходів з побудови згуртованості колективу, ми враховуємо специфіку бізнесу Вашої компанії, цілі, вік, терміни і бюджет. Звернувшись до нас - Ви зекономите Ваш час на підготовку і проведення і отримаєте високий рівень організації заходу

Нагородження

Кожен керівник, який прагне керувати згуртованим, дружним і працьовитим колективом, проводить корпоративи із необхідною регулярністю. Починаючи від підведення підсумків місяця, кварталу або п'ятирічки, просто знайомство з новим персоналом або ж просто відпочинок і спілкування в розслабленій, неформальній обстановці.

Одним з найважливіших приводів для корпоративного свята є нагородження. Адже той, хто працював весь рік сумлінно і наполегливо, безперечно заслуговує на похвалу і нагороду. Якщо навіть співробітник виконував тільки одну функцію, то його праця все одно значно вплинув на загальний результат.

Ми зможемо організувати для Вас нагородження будь-якого формату, від урочистого і офіційного до неформального. Ми подбаємо про те, щоб весь захід підтримував Ваш імідж як справедливого і уважного керівника.

За додатковою інформацією звертайтесь:

044 451-49-95

067 181-22-33

063 113-57-57

Кожен керівник, який прагне керувати згуртованим, дружним і працьовитим колективом, проводить корпоративи із завидною регулярністю. Починаючи від підведення підсумків місяця, кварталу або п'ятирічки, просто знайомство з новим персоналом, або ж просто відпочинок і спілкування в розслабленій, неформальній обстановці.

Одним з найважливіших приводів для корпоративного свята - нагородження. Адже той хто працював весь рік сумлінно і наполегливо, безперечно заслуговує на похвалу і нагороду. Якщо навіть співробітник виконував тільки одну функцію, то його праця значно вплинув на загальний результат.

Ми зможемо організувати для Вас нагородження будь-якого формату, від урочистого і офіційного до неформального. Ми подбаємо про те, щоб весь захід підтримувало Ваш імідж як справедливого і уважного керівника.
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Залишити заявку

Ви можете заповнити форму заявки або написати на нашу електронну пошту: office@maxmedia.com.ua

Click on the image to change it

Реклама Печать Дизайн Разработка Промоушн Продакшн