Услуги

Агентство мерчандайзинга

Останні новини
12 трюков нейромаркетинга 12 трюков нейромаркетинга

23.11.20 12:59
Все большую популярность среди продавцов и маркетологов набирает такое направление, как нейромаркети... Читать полностью
Anomaly устроили «Ночь в Distribution Center» Anomaly устроили «Ночь в Distribution Center»

16.11.20 00:00
Как только сотрудники дистрибьюторского центра спортивных товаров DICK’S уходят домой, склад волшебн... Читать полностью
Facebook запустила платформу з онлайн-тренінгами для малого та середнього бізнесу в Україні Facebook запустила платформу з онлайн-тренінгами для малого та середнього бізнесу в Україні

09.11.20 00:00
На вебсайті будуть опубліковані вебінари про присутність в Інтернеті, створення креативного контент... Читать полностью
Рекламная платформа BYYD теперь и в Украине! Рекламная платформа BYYD теперь и в Украине!

02.11.20 00:00
Мобильная programmatic платформа BYYD теперь имеет официальное представительство в Украине (TERS Sol... Читать полностью
Ребрендинг беларуской страховой компании от Fabula Branding Ребрендинг беларуской страховой компании от Fabula Branding

26.10.20 14:37
«Белкоопстрах» — одна из старейших страховых компаний Беларуси, более 25 лет работающая на рынке. Дл... Читать полностью
Ocean Spray во время матчей NBA и MLB Ocean Spray во время матчей NBA и MLB

19.10.20 00:00
TikTok сделал вирусный ролик основой для своей кампании «It Starts on TikTok» («Все начинается на Ти... Читать полностью
РусскийУкраїнська

Корпоративне свято

Корпоративна культура займає одне з перших місць в становленні і розвитку компаній.

Завдяки організації корпоративних свят, компанія покращує свою внутрішню атмосферу в колективі, зближує своїх співробітників і формує їх лояльність до керівництва компанії. Це можливість віддячити колективу компанії за успішно виконану ними роботу і надихнути їх на нові підкорення вершин.

Крім того, це ще й колосальний спосіб зміцнити існуючі відносини між партнерами і клієнтами.

Організації корпоративних заходів необхідно приділити багато уваги. Найкращий спосіб - це звернутися до професіоналів. Саме наше агентство створить і проведе Ваш Корпоратив на найвищому рівні.

Професійне свято

Один з найважливіших свят кожного працівника - це його професійний день. Саме в цей день своїх колег можна привітати за високі заслуги перед компанією, надихнути на абсолютно нові досягнення і звичайно ж згуртувати ще міцніше весь колектив. Завжди так важливо, щоб твоя робота була відзначена особливою увагою і оцінена по заслугах. Адже професія будь-якої людини, це, в першу чергу, особистий спосіб самореалізації кожного.

Будь професійне свято має свої традиції і особливості, вони також різноманітні як і професії людей. Тому до такої події необхідно підходити досить творчо, вона може бути як і урочистою, так і смішною або пізнавальною, спортивною або гламурною.

Ми створимо найнеймовірніше для Вас професійне свято, відійдемо від всіх шаблонів і створимо найпозитивнішу атмосферу, щоб чудовий настрій і натхнення залишилося на весь рік.

Ювілей компанії

Одним з червоних днів в календарі кожної компанії є її День Народження. Адже щороку - це неймовірне досягнення для компанії і її співробітників.

День Народження компанії - найважливіша подія і має завжди бути відзначена на вищому рівні. Професійне виконання гарантує наша команда, адже організація таких масштабних і важливих подій - це наше життя і наша задача, а відпочинок і розваги - тільки Ваша.

Спільно з Вами ми створимо сценарій для свята, підберемо найкраще і відповідні місце, оформимо всю територію у відповідному стилі, запросимо артистів і звичайно ж гарантуємо Вам найкраще обслуговування з кухнею будь-якої країни світу.

Тімбілдинг (Teambuilding)

Тимбилдинг або ж team building - це згуртування команди Вашої компанії, яка відбувається завдяки активному відпочинку колективу.

Дані заходи включають в себе різноманітні психологічні ігри і тренінги, корпоративні свята. Кожен керівник, який орієнтований на успіх своєї компанії, використовує ці методи.

Всім компаніям, які є лідерами, відома істина, що Тимбилдинг неймовірно зміцнює командний дух вашого колективу, допомагає виявити всередині нього лідерів, розкрити справжні таланти співробітників і т.д.

Адже саме згуртований колектив представляє собою цілісний організм, який зможе рухатися разом в єдиному напрямку. При розробці заходів з побудови згуртованості колективу, ми враховуємо специфіку бізнесу Вашої компанії, цілі, вік, терміни і бюджет. Звернувшись до нас - Ви зекономите Ваш час на підготовку і проведення і отримаєте високий рівень організації заходу

Нагородження

Кожен керівник, який прагне керувати згуртованим, дружним і працьовитим колективом, проводить корпоративи із необхідною регулярністю. Починаючи від підведення підсумків місяця, кварталу або п'ятирічки, просто знайомство з новим персоналом або ж просто відпочинок і спілкування в розслабленій, неформальній обстановці.

Одним з найважливіших приводів для корпоративного свята є нагородження. Адже той, хто працював весь рік сумлінно і наполегливо, безперечно заслуговує на похвалу і нагороду. Якщо навіть співробітник виконував тільки одну функцію, то його праця все одно значно вплинув на загальний результат.

Ми зможемо організувати для Вас нагородження будь-якого формату, від урочистого і офіційного до неформального. Ми подбаємо про те, щоб весь захід підтримував Ваш імідж як справедливого і уважного керівника.

За додатковою інформацією звертайтесь:

044 451-49-95

067 181-22-33

063 113-57-57

Кожен керівник, який прагне керувати згуртованим, дружним і працьовитим колективом, проводить корпоративи із завидною регулярністю. Починаючи від підведення підсумків місяця, кварталу або п'ятирічки, просто знайомство з новим персоналом, або ж просто відпочинок і спілкування в розслабленій, неформальній обстановці.

Одним з найважливіших приводів для корпоративного свята - нагородження. Адже той хто працював весь рік сумлінно і наполегливо, безперечно заслуговує на похвалу і нагороду. Якщо навіть співробітник виконував тільки одну функцію, то його праця значно вплинув на загальний результат.

Ми зможемо організувати для Вас нагородження будь-якого формату, від урочистого і офіційного до неформального. Ми подбаємо про те, щоб весь захід підтримувало Ваш імідж як справедливого і уважного керівника.
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Залишити заявку

Ви можете заповнити форму заявки або написати на нашу електронну пошту: office@maxmedia.com.ua

Click on the image to change it

Реклама Печать Дизайн Разработка Промоушн Продакшн