Послуги
Услуги

Digital агентство

Останні новини
Меморандум та Коаліція бізнес-спільнот за модернізацію України Меморандум та Коаліція бізнес-спільнот за модернізацію України

15.05.22 00:00
Всеукраїнська рекламна коаліція приєдналась до підписання Меморандуму, який Читать полностью
IAB Україна публікує другий барометр стану цифрової індустрії під час війни IAB Україна публікує другий барометр стану цифрової індустрії під час війни

08.05.22 00:00
Таке опитування буде проводитись раз на 4-6 тижнів для оперативного відслідковування динаміки вплив... Читать полностью
Автоматизація маркетингу AdBraze від IT-компанії OBRIO Автоматизація маркетингу AdBraze від IT-компанії OBRIO

02.05.22 00:00
Для підтримки українського бізнесу та спеціалістів, Читать полностью
Идеи для бизнеса в 2022 году Идеи для бизнеса в 2022 году

25.04.22 10:59
В последние годы спрос на многие услуги вырос, Читать полностью
Starlink відкриє представництво в Україні Starlink відкриє представництво в Україні

18.04.22 12:58
За словами міністра, нині в Україні працюють понад 10 тисяч станцій. Читать полностью
Новий бізнес-юніт – MEGOGO Outsourcing Новий бізнес-юніт – MEGOGO Outsourcing

11.04.22 00:00
Медіасервіс MEGOGO оголосив про створення нового бізнес-юніту компанії – MEGOGO Outsourcing. Читать полностью
РусскийУкраїнська

Корпоративне свято

Корпоративна культура займає одне з перших місць в становленні і розвитку компаній.

Завдяки організації корпоративних свят, компанія покращує свою внутрішню атмосферу в колективі, зближує своїх співробітників і формує їх лояльність до керівництва компанії. Це можливість віддячити колективу компанії за успішно виконану ними роботу і надихнути їх на нові підкорення вершин.

Крім того, це ще й колосальний спосіб зміцнити існуючі відносини між партнерами і клієнтами.

Організації корпоративних заходів необхідно приділити багато уваги. Найкращий спосіб - це звернутися до професіоналів. Саме наше агентство створить і проведе Ваш Корпоратив на найвищому рівні.

Професійне свято

Один з найважливіших свят кожного працівника - це його професійний день. Саме в цей день своїх колег можна привітати за високі заслуги перед компанією, надихнути на абсолютно нові досягнення і звичайно ж згуртувати ще міцніше весь колектив. Завжди так важливо, щоб твоя робота була відзначена особливою увагою і оцінена по заслугах. Адже професія будь-якої людини, це, в першу чергу, особистий спосіб самореалізації кожного.

Будь професійне свято має свої традиції і особливості, вони також різноманітні як і професії людей. Тому до такої події необхідно підходити досить творчо, вона може бути як і урочистою, так і смішною або пізнавальною, спортивною або гламурною.

Ми створимо найнеймовірніше для Вас професійне свято, відійдемо від всіх шаблонів і створимо найпозитивнішу атмосферу, щоб чудовий настрій і натхнення залишилося на весь рік.

Ювілей компанії

Одним з червоних днів в календарі кожної компанії є її День Народження. Адже щороку - це неймовірне досягнення для компанії і її співробітників.

День Народження компанії - найважливіша подія і має завжди бути відзначена на вищому рівні. Професійне виконання гарантує наша команда, адже організація таких масштабних і важливих подій - це наше життя і наша задача, а відпочинок і розваги - тільки Ваша.

Спільно з Вами ми створимо сценарій для свята, підберемо найкраще і відповідні місце, оформимо всю територію у відповідному стилі, запросимо артистів і звичайно ж гарантуємо Вам найкраще обслуговування з кухнею будь-якої країни світу.

Тімбілдинг (Teambuilding)

Тимбилдинг або ж team building - це згуртування команди Вашої компанії, яка відбувається завдяки активному відпочинку колективу.

Дані заходи включають в себе різноманітні психологічні ігри і тренінги, корпоративні свята. Кожен керівник, який орієнтований на успіх своєї компанії, використовує ці методи.

Всім компаніям, які є лідерами, відома істина, що Тимбилдинг неймовірно зміцнює командний дух вашого колективу, допомагає виявити всередині нього лідерів, розкрити справжні таланти співробітників і т.д.

Адже саме згуртований колектив представляє собою цілісний організм, який зможе рухатися разом в єдиному напрямку. При розробці заходів з побудови згуртованості колективу, ми враховуємо специфіку бізнесу Вашої компанії, цілі, вік, терміни і бюджет. Звернувшись до нас - Ви зекономите Ваш час на підготовку і проведення і отримаєте високий рівень організації заходу

Нагородження

Кожен керівник, який прагне керувати згуртованим, дружним і працьовитим колективом, проводить корпоративи із необхідною регулярністю. Починаючи від підведення підсумків місяця, кварталу або п'ятирічки, просто знайомство з новим персоналом або ж просто відпочинок і спілкування в розслабленій, неформальній обстановці.

Одним з найважливіших приводів для корпоративного свята є нагородження. Адже той, хто працював весь рік сумлінно і наполегливо, безперечно заслуговує на похвалу і нагороду. Якщо навіть співробітник виконував тільки одну функцію, то його праця все одно значно вплинув на загальний результат.

Ми зможемо організувати для Вас нагородження будь-якого формату, від урочистого і офіційного до неформального. Ми подбаємо про те, щоб весь захід підтримував Ваш імідж як справедливого і уважного керівника.

За додатковою інформацією звертайтесь:

044 451-49-95

067 181-22-33

063 113-57-57

Кожен керівник, який прагне керувати згуртованим, дружним і працьовитим колективом, проводить корпоративи із завидною регулярністю. Починаючи від підведення підсумків місяця, кварталу або п'ятирічки, просто знайомство з новим персоналом, або ж просто відпочинок і спілкування в розслабленій, неформальній обстановці.

Одним з найважливіших приводів для корпоративного свята - нагородження. Адже той хто працював весь рік сумлінно і наполегливо, безперечно заслуговує на похвалу і нагороду. Якщо навіть співробітник виконував тільки одну функцію, то його праця значно вплинув на загальний результат.

Ми зможемо організувати для Вас нагородження будь-якого формату, від урочистого і офіційного до неформального. Ми подбаємо про те, щоб весь захід підтримувало Ваш імідж як справедливого і уважного керівника.
 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Залишити заявку

Ви можете заповнити форму заявки або написати на нашу електронну пошту: office@maxmedia.com.ua

Click on the image to change it

Реклама Печать Дизайн Разработка Промоушн Продакшн