Послуги
Услуги

Digital агентство

Останні новини
Меморандум та Коаліція бізнес-спільнот за модернізацію України Меморандум та Коаліція бізнес-спільнот за модернізацію України

15.05.22 00:00
Всеукраїнська рекламна коаліція приєдналась до підписання Меморандуму, який Читать полностью
IAB Україна публікує другий барометр стану цифрової індустрії під час війни IAB Україна публікує другий барометр стану цифрової індустрії під час війни

08.05.22 00:00
Таке опитування буде проводитись раз на 4-6 тижнів для оперативного відслідковування динаміки вплив... Читать полностью
Автоматизація маркетингу AdBraze від IT-компанії OBRIO Автоматизація маркетингу AdBraze від IT-компанії OBRIO

02.05.22 00:00
Для підтримки українського бізнесу та спеціалістів, Читать полностью
Идеи для бизнеса в 2022 году Идеи для бизнеса в 2022 году

25.04.22 10:59
В последние годы спрос на многие услуги вырос, Читать полностью
Starlink відкриє представництво в Україні Starlink відкриє представництво в Україні

18.04.22 12:58
За словами міністра, нині в Україні працюють понад 10 тисяч станцій. Читать полностью
Новий бізнес-юніт – MEGOGO Outsourcing Новий бізнес-юніт – MEGOGO Outsourcing

11.04.22 00:00
Медіасервіс MEGOGO оголосив про створення нового бізнес-юніту компанії – MEGOGO Outsourcing. Читать полностью
РусскийУкраїнськаЧому один рекламний ролик успішний, а інший ні?

Звертаючись до нас, щоб зняти рекламний ролик, ви можете бути впевнені, що відео буде максимально якісним навіть в рамках цільового бюджету. Перед тим як почати співпрацю, вас напевно будуть цікавити такі моменти, як вартість рекламного ролика, етапи його виготовлення (відеовиробництво), терміни і т.д. Давайте розглянемо основні етапи виготовлення відеоролика, на підставі яких будує свою роботу будь-яка відеостудія.

Крок 1: Бриф.

Створення відеороликів, їх дизайн та збирання, обробка епізодів, звукова підтримка, як і будь-яка серйозна робота, починається з ідеї і її письмового оформлення. Ми складаємо план, намічаємо завдання і цілі, намагаємося максимально точно оформити бриф, оскільки від цього залежить успіх рекламної кампанії. Відомі випадки, коли реклама приносила далеко не бажані результати і просто ставала провалом. Один з відомих банків зміг зацікавити велику кількість людей. Але тільки зовсім не тих, на кого була спрямована кампанія. Прийшли просто люди, а не потенційні клієнти. Чи варто говорити про те, що мільйони гривень пропали даром? Саме тому перший етап створення рекламного ролика так важливий для подальшого виробництва відеореклами. Вашу ідею повинні почути ті, для кого вона призначена!

Кок 2: Копірайтинг.

Чи повинна реклама бути не просто привабливою, а привабливою для Вашої аудиторії? Безсумнівно!

Копірайтинг - це та обгортка, в яку «упаковуються» рекламні повідомлення. Чи буде вона смішна, шикарна або страшна залежить від сценарію. Саме сценарію, адже створення відеоролика - це як зйомка міні-фільму. В розробці кожного сценарію є свої особливості, але є і тенденції. Наприклад, була помічена цікава тенденція більшості роликів - посмішка в кінці. Позитивно і ненав'язливо, привабливо для людей, так чому б і ні?

Крок 3: Розкадровка.

Після того як ви прочитаєте складений сценарій, і він вас повністю влаштує, починається робота режисера: розкадровка сценарію або сторіборди. Якщо креатив розробляє продакшн студія РА, то вона ж виготовляє розкадрування. Вам лише залишається затвердити створений креатив. Ми впевнені, що будь-який Відеопродакшн, в тому числі і виробництво відеоролика, це творча, цікава робота, результат якої - позитивні емоції людей і успіх у вашому бізнесі!

Вартість:

Скільки коштує виготовлення рекламного ролика? Однозначну відповідь можна дати тільки після складання кошторису. Побудова кошторису - це багатосторонній процес, що нараховує кілька сотень позицій. Спочатку створюється оціночна кошторис (чорнова), потім - фінальна. Питання "Скільки коштує зйомка рекламного ролика?" і "Яка вартість автомобіля?" ідентичні по суті. Відповідь однаковий: «Який саме? Іржаві Жигулі або Bentley?» Ціна завжди залежить від вимог до ефективності. Тому і в разі виробництва рекламних роликів ціни будуть варіюватися, залежно від ваших вимог до кінцевого результату. До слова сказати, наші фахівці не є шанувальниками «іржавих Жигулів»! Якщо авто - це «обличчя» його власника, то реклама - відмінна риса бізнесу. І навіть при обмеженому бюджеті її можна зробити ефективною!

Додатково за інформацією звертайтесь:

044 451-49-95

067 181-22-33

063 113-57-57 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Залишити заявку

Ви можете заповнити форму заявки або написати на нашу електронну пошту: office@maxmedia.com.ua

Click on the image to change it

Реклама Печать Дизайн Разработка Промоушн Продакшн