Услуги

Агентство мерчандайзинга

Останні новини
Amazon (AMZN) укрепил свои позиции третьего по величине игрока рекламного рынка в США после Google и Facebook Amazon (AMZN) укрепил свои позиции третьего по величине игрока рекламного рынка в США после Google и Facebook

12.04.21 17:54
Причина в том числе в резком росте онлайн-расходов потребителей в 2020 году. Читать полностью
VODA UA перейшла на еко-упаковку VODA UA перейшла на еко-упаковку

05.04.21 00:00
За прогнозами футурологів, найзапекліші війни майбутнього будуть не за нафту і територію, а за воду.... Читать полностью
Медиа в real time Медиа в real time

29.03.21 00:00
Во времена перемен и возрастающей сложности гибкость медиапланирования, при сохранении последователь... Читать полностью
Застосування креативності – це ключ до успіху у 2021 році Застосування креативності – це ключ до успіху у 2021 році

22.03.21 19:06
За даними нового дослідження LIONS, доведення впливу креативності зараз є ключовим пріоритетом як дл... Читать полностью
Coca-Cola тратит на рекламу меньше, чем PepsiCo Coca-Cola тратит на рекламу меньше, чем PepsiCo

15.03.21 13:51
В прошлом году Coca-Cola сократила расходы на рекламу на 35% до 2,8 млрд долларов. PepsiCo сохранила... Читать полностью
Як бренди можуть скористатися можливістю здійснення покупок в медіа Як бренди можуть скористатися можливістю здійснення покупок в медіа

09.03.21 14:54
Поєднання торгівлі та сторітелінгу стимулює появу нових засобів реклами: медіа з можливістю покупки.... Читать полностью
РусскийУкраїнська

Свадьба

Весілля - одне з найпрекрасніших свят в житті кожної людини, це День Народження нової сім'ї. Його підготовка та організація вимагає особливої ​​уваги і трепетного відношення до кожної деталі, необхідно врахувати багато дрібниць і мати безперечно досвід. Тому краще рішення - це довірити професіоналам цієї справи і потім тільки насолоджуватися свої великим святом, зовсім не думаючи про свої клопоти і турботи.

Весілля - це не просто подія, а цілий комплекс, який включає в себе: транспорт і його оздоблення, ресторан і його оформлення, сценарій свята, дизайн і друк запрошень, церемонію розпису, фото- і відеозйомку, весільний танець, ведучих, весільне меню, розважальну шоу-програму, феєрверки і т.д.

Весілля - особлива подія, враження про яку залишаться в пам'яті на все життя.

Випускний

Наша команда професійних івенторів організовує Випускний на найвищому рівні. І забезпечить для Вас тільки приємні моменти. Ми врахуємо всі організаційні моменти і випускників, і їх батьків, забезпечимо для Вас: гарний святковий кортеж, банкетний зал з його оформленням, оригінальний сценарій, професійних ведучих і зірок шоу-бізнесу, фото-і відеозйомку, лазерне шоу і багато інших приємних і несподіваних сюрпризів.
Це сама хвилююча і важлива подія в житті кожного випускника. І хочеться, щоб вся подія пройшла дуже весело, і залишилися тільки світлі і яскраві спогади.
Шикарні сукні і костюми, святковий кортеж, червона доріжка, вручення, фотографи, оплески ... Це неймовірна прем'єра виходу в життя, на яку батьки для своїх чад не шкодують нічого!

Презентація

Презентація - це кращий спосіб донести інформацію, мотивувати, підштовхнути до дії Вашого майбутнього клієнта і змусити повністю повірити в Вашу винятковість.

Презентація завжди повинна бути яскравою і неймовірно запам'ятовуватися. Повна свобода дій для створення серед ЗМІ, партнерів і клієнтів ефектного фурору.

Для просування Вашої презентації необхідно заздалегідь запустити рекламну кампанію, влаштувати вечірки, шоу, арт-, проекти, виставки, дегустації - все це може бути родзинкою Вашої реклами.

Відмінна презентація, як шикарний костюм, буде для Вас візитною карткою. Адже кожна компанія - це індивідуальна особистість, зі своїм характером, душею і поведінкою. Ми створимо подію, яка повністю відобразить цю індивідуальність.

Звертайтеся і наші професіонали зроблять так, що про Вас дізнаються всі і тільки найкраще!

Фестиваль/Концерт

Фестиваль моди, культури, архітектури, реклами, пива - це все масові святкування досягнень мистецтв. Але тільки всі фестивалі відбуваються з однією єдиною метою - це просунути оригінальну ідею щодо збереження культурних цінностей, або популяризувати один із напрямів у мистецтві.

Сьогодні ці масштабні заходи стали одним з найбільш ефективних рекламних інструментів в маркетингу. Їх метою є залучення більшої кількості потенційних клієнтів, партнерів і, звичайно ж, підвищення продажів компанії.

Всі успішні компанії цим маркетинговим інструментом не нав'язливо для себе і для своєї аудиторії, під народні гуляння, пропонують нову продукцію і демонструють досягнення і успіхи компанії.

Створення та організація фестивалю - це дуже відповідальний і трудомісткий процес, який включає неймовірне число деталей і вимагає спеціальних знань і навичок.

Тому всю організацію найкраще довірити професіоналам цієї справи.

За додатковою інформацією звертайтесь:

044 451-49-95

067 181-22-33

063 113-57-57

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Залишити заявку

Ви можете заповнити форму заявки або написати на нашу електронну пошту: office@maxmedia.com.ua

Click on the image to change it

Реклама Печать Дизайн Разработка Промоушн Продакшн