Послуги
Услуги

Digital агентство

Останні новини
Samsung презентувала складаний смартфон Galaxy Flip 4 Samsung презентувала складаний смартфон Galaxy Flip 4

15.08.22 00:58
Компанія Samsung на заході Galaxy Unpacked презентувала складаний смартфон Galaxy Flip 4. Читать полностью
Coca-Cola відмовляється від зелених пляшок Sprite заради екології Coca-Cola відмовляється від зелених пляшок Sprite заради екології

01.08.22 09:57
Компанія Coca-Cola заявила, що з 1 серпня Sprite почнуть розливати виключно у прозорі ПЕТ-пляшки. Читать полностью
Volkswagen презентував перший прототип літального таксі Volkswagen презентував перший прототип літального таксі

25.07.22 19:57
"Літальне таксі" Volkswagen V.MO розробляють у китайському підрозділі концерну. Читать полностью
У Instagram офіційно запустили платні підписки У Instagram офіційно запустили платні підписки

18.07.22 10:18
У Instagram офіційно запустили платні підписки. Про це повідомив голова соцмережі Адам Моссері. Читать полностью
Новий проект від Carlsberg Sweden цілком може перетворити жарт на реальність. Новий проект від Carlsberg Sweden цілком може перетворити жарт на реальність.

11.07.22 23:15
Бар, затоплений біля міста Смеген на західному узбережжі Швеції, Читать полностью
РусскийУкраїнська

В результаті обміну активами MakeUp зосередиться на своєму профільному сегменті – торгівлі парфумерією та косметикою, а інвестиційна компанія Dragon Capital контролюватиме два інтернет-магазини з дитячими товарами Panama.ua та Pampik.com.

Дитячий інтернет -магазин Panama.ua на своїй офіційній сторінці у Facebook повідомив, що виходить з групи компаній MakeUp та об’єднує зусилля з іншим інтернет-магазином товарів для дітей Pampik.com, серед співвласників якого інвестиційна компанія Dragon Capital.

«Відтепер два улюблених дитячих магазини українців будуть працювати пліч-о-пліч, щоб радувати корисними товарами вас, наші улюблені батьки та дітлахи», – написали у своєму зверненні Panama.ua. Як повідомляється, в роботі магазину нічого не зміниться. Замовлення приймаються як і раніше та доставляються по всій Україні.

Правда, деякі клієнти одразу зауважили, що тепер доставка товарів з сайту стала платною (49 грн), що чутливо для тих, хто замовляє якісь канцелярські дрібниці або предмети гігієни.

RAU звернулася за коментарями до керівництва MakeUp про причини такого рішення, але поки що не отримала відповіді. Так само поки немає інформації про подробиці угоди й від Pampik.com.

Проте, як стверджують джерела, близькі до сторін угоди, відбувся звичайний обмін активами. Найбільший гравець на ринку парфумерії та косметики в Україні – група компаній MakeUp, яка також працює мінімум у 15 інших країнах – володіла інтернет-магазином дитячих товарів Panama.ua.

Так само в переліку активів інвестиційної компанії Dragon Capital донедавна були інтернет-магазин Parfums.ua та сайт з дитячими товарами Pampik.com. Тому сторони обмінялися відповідними активами, щоб зосередитися на роботі в одному профільному сегменті. В результаті в управлінні MakeUp тепер будуть MakeUp.ua та Parfums.ua, а Dragon Capital контролюватиме Panama.ua та Pampik.com.

Зокрема, в підтвердження цієї інформації маємо новину цього року про те, що компанія Parfums.ua почала використовувати логістику MakeUp в Україні. За рахунок цього Parfums.ua намагається зменшити свої витрати на логістику та доставку, оскільки можливості MakeUp в рази більші. «Ми перебуваємо в дружніх стосунках з командою Parfums.ua вже дуже довгий період часу. І хоча наші платформи мають частково різний фокус та пріоритезують різні категорії косметичного асортименту, загалом механіка логістичних процесів в нас подібна», – казав тоді керівник Makeup Сергій Волобуєв. За його словами, інтеграція сервісу доставки почалася у тестовому режимі. Надання згаданих логістичних послуг платформі Parfums.ua відбувається лише в Україні, в той час як платформа Makeup доступна для користувачів більш ніж 20 країн Європи. Але відзначалося, що про повне об’єднання платформ Makeup та Parfums.ua та формування єдиної компанії в результаті поглинання наразі мова не йде.


За матеріалами https://rau.ua/

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:

Залишити заявку

Ви можете заповнити форму заявки або написати на нашу електронну пошту: office@maxmedia.com.ua

Click on the image to change it

Реклама Печать Дизайн Разработка Промоушн Продакшн